Národní institut pro další vzdělávání

Neformální vzdělávání

Popis cesty

  Jak se dostat na Konferenci k uznávání neformálního vzdělávání 2013?

Místo konání: Konferenční Centrum City, sál EMPIRIA (http://www.kc-city.cz/), Praha 4 - Pankrác

Adresa:

Konferenční centrum City (KCC)
Na Strži 65/1702
140 00 Praha 4

GPS souřadnice:       50°3'1.001N, 14°26'21.116E

Mapa:

 

MHD

Metro:

Konferenční centrum City se nachází 150 metrů od stanice Pankrác na trase C. Výstup směr ulice Na Strži (viz obr. níže).

Autobus:

Zastávka Pankrác (autobusy 188, 193)

Při příjezdu automobilem

Pokud přijíždíte ze směru:

D1 - Ze směru Brno/České Budějovice – Z dálnice odbočte na sinici I. třídy (R8) a pokračujte asi 0,5 km ulicí 5. května. Následně odbočte vpravo směr Podolí/Pankrác. Jeďte asi 0,2 km ulicí Na Strži, až se dostanete na ulici Na Pankráci. Po pravé straně již uvidíte jak KCC, tak nákupní centrum Arkády.

D5 - ze směru Plzeň – Z dálnice plynule pokračujte rovně po Rozvadovské spojce a pak odbočte vpravo, směr centrum. Jeďte po silnici Plzeňská stále směr centrum a po 5km odbočte na ulici Radlická, následně druhou odbočkou doleva po ulici Ostrovského. Po příjezdu na Hořejší nábřeží pokračujte vlevo až k Jiráskovu mostu. Ten přejeďte a pokračujte až na náměstí I. P. Pavlova, zde zahněte doprava na 5. května. Dále pokračujte 3 km a pak odbočte vpravo směr Pankrác. Pokračujte ulicí Hvězdova až k nákupnímu centrum Arkády.

D8 - ze směru Teplice, Berlín, Drážďany – Ulicí V Holešovičkách směřujte stále do centra, až se dostanete k nábřeží řeky Vltavy. Přejeďte most Barikádníků, pokračujte Argentinskou ulicí, opět k nábřeží. Zde odbočte na Hlávkův most a pokračujte Wilsonovou ulicí, která plynule navazuje na ulici Mezibranská, dále na ulici Sokolská až na ulici 5. května, kde odbočte vpravo směr Pankrác. Pokračujte ulicí Hvězdova až k nákupnímu centrum Arkády.

D10/ E65/ E67 - ze směru Hradec Králové/Poděbrady – Napojte se na jižní spojku a po 13 km odbočte vpravo, směr centrum. Pokračujte 2 km po 5. května a odbočte vpravo směr Pankrác. Jeďte asi 0,2 km ulicí Na Strži, až se dostanete na ulici Na Pankráci. Po pravé straně již uvidíte jak KCC, tak nákupní centrum Arkády.

D4 - ze směru Strakonice - Jeďte směrem do centra Strakonickou ulicí kopírující břeh řeky Vltavy. Po 4 km zahněte vpravo na Barrandovský most a za ním sjeďte vpravo na Modřanskou ulici směr Modřany. Po 1,2 km odbočte vpravo do ulice Jeremenkova a na jejím konci odbočte vlevo do ulice Na Strži. Po 0,8 km odbočte vlevo do ulice Na Pankráci. Po levé straně již uvidíte KCC.

Pro parkování lze využít nákupní centrum Arkády, kde je parkovné první 3 hodiny zdarma a další započatá hodina je za 40 Kč. Vjezd na parkoviště se nachází na severní straně budovy nákupního centra, z ulice Hvězdova.