Národní institut pro další vzdělávání

Projektové činnosti

Taneční soutěž o perníkové srdce

(Klíče pro život) Na sedmnáctém ročníku postupové soutěže v tanečním sportu O perníkové srdce představilo sto osmnáct párů z devětadvaceti tanečních klubů z celé ČR.

Paní Ludmila Mičjanová, pořadatelka tanečního klání uvedla, že tanečníci se porotě na parketu pardubického ABC klubu představili celkem v osmi tanečních soutěžích – v třídách D, C, B a hobby v latinskoamerických tancích.


Taneční klub Life Pardubice, který soutěž pořádal, získal celkem dvanáct finálových umístění, z toho osmkrát medailová. Na medailové příčce se umístil i pár CTS Perfect Pardubice.
O kom ještě v tanečních sportu rozhodně uslyšíme?
Výkonnostní třída D ovládl pár Radek Kutil a Kristina Stepasjuková z TK Life Pardubice vítězstvím v latině i standardech a postupem do vyšší třídy C.


Ve třídě C, v kategorii standard, získali první místo David Klíma a Barbora Chytková, v latinskoamerických tancích pak zlatá medaile putovala Jaroslavu Novákovi a Nicol Pavlíčkové z CTS Perfect Pardubice a vybojovali postup do třídy B.
Všem tanečníkům, pořadatelům, jakož i každému, kdo přišel, viděl a podpořil tanečníky svým potleskem patří velký dík za skvělou atmosféru.


Gabriela Chalupníková
Regionální koordinátorka/redaktorka
Pardubický kraj