Národní institut pro další vzdělávání

Talentcentrum

Krajští koordinátoři

Seznam krajských koordinátorů Soutěžě v programování pro školní rok 2014/15 naleznete zde. Zájemci o tuto soutěž se mohou přihlásit u příslušného krajského koordinátora.

Adresář krajských organizátorů Soutěže v programování ve školním roce 2014/15

 

 

Kraj

Organizátor krajského kola

Telefon, e-mail, web

PRAHA
STŘEDOČESKÝ

Jiří Olmer
DDM Praha 2 - Stanice techniků Vyšehrad
Slezská 21/920
120 00 Praha 2

tel.: 602 471 986
olmer@ddm-ph2.cz
http://sp.stv.cz
;

ÚSTECKÝ

Ing. Martin Mudroch
ČVUT Praha, Fakulta elektrotechnická
Technická 2; 166 27 Praha 6

Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala
Ústí nad Labem, p.o. , Stavbařů 5
400 11 Ústí nad Labem

mudromar@fel.cvut.cz
tel.: 224 352 273; 777 117 369
http://www.sps-ul.cz/doku.php
/start


Ing. Helena Mudrochová
mudrochova@gym-ul.cz

LIBERECKÝ

Ing. Anna Sýbová
Dům dětí a mládeže Větrník

Riegrova 16, 460 01 Liberec

tel.: 485 102 433; 602 469 162
anna.sybova@ddmliberec.cz
www.ddmliberec.cz

PLZEŇSKÝ

Bc. Lucie Kinclová

Mgr. Jan Vodička
SVČ dětí a mládeže Plzeň
Stanice mladých techniků
sady Pětatřicátníků 3, 301 24 Plzeň

tel. +420 777 495 744

kinclova@smtpl.cz

tel: +420 777 495 730
info@svcpl.cz; vodicka@smtpl.cz
http://www.svcpl.cz/smtpl.php

KARLOVARSKÝ

Petr Brož
Gymnázium Cheb
Nerudova 7, 350 40 Cheb

tel.: 739 322 319; 739 322 466
broz@gymcheb.cz
www.gymcheb.cz

JIHOČESKÝ

Ing. Cyril Macho
M-tes; U Výstaviště 1429
370 05 České Budějovice

tel.: 385 310 201
macho@m-tes.cz
www.m-tes.cz

VYSOČINA

Kamil Svoboda
Dům dětí a mládeže Třebíč
oddělení výpočet. techniky
Hrádek 964, 674 01 Třebíč

tel.: 568 821 651
svoboda@ddmtrebic.cz
www.ddmtrebic.cz

KRÁLOVÉHRADECKÝ

Mgr. Vladislav Zubr
Dům dětí a mládeže, Rautenkrancova 1241
500 03 Hradec Králové

tel.: 495 514 531/l.111
V.Zubr@barak.cz
www.barak.cz

PARDUBICKÝ

Soňa Petridesová
DDM ALFA Pardubice - Polabiny, Družby 334; korespondenční adresa: DELTA
Gorkého 2658, 530 02 Pardubice

tel.: 466 301 011; 777 744 954
sona.petridesova@ddmalfa.cz

JIHOMORAVSKÝ

Mgr. Antonovičová Zdeňka
SVČ Lužánky, Lidická 50
658 12  Brno - Lesná

Předsedkyně krajské komise:
Ing. Ludmila Brestičová                       Gymnázium TGM,U školy 39, 664 84 Zastávka

tel.: 549524 124; 723 368 276
zdenka@luzanky.cz
www.luzanky.cz


tel: 546 411 023
bresticova@gzastavka.cz
www.gzastavka.cz

ZLÍNSKÝ

RNDr. Drahoslav Viktorýn
Gymnázium J. A. Komenského
Komenského 169, 688 31 Uherský Brod

tel.: 572 633 085
viktoryn@gjak.cz
www.gjak.cz

OLOMOUCKÝ

PaedDr. Jiří Michal
VOŠ a SPŠ elektrotechnická Olomouc
Božetěchova 3, 772 00 Olomouc

tel.: 585 208 121
michal@spseol.cz
www.spseol.cz

MORAVSKOSLEZSKÝ

Ing. Vlastimil Macek
Dům dětí a mládeže
M. Majerové 1722/23,
708 00 Ostrava-Poruba

tel.: 725 037 082; 596 953 661
vlastimil.macek@ddmporuba.cz
www.ddmporuba.cz